To, že sme malá handmade rodinná dielňa už asi viete. Ja (Lucia) tvorím, Michal fotí a naša dcérka Eliana prezentuje výrobky a hrá sa na modelku.

To však nie je cieľom tohto článku. Rada by som vám vysvetlila ako fungujeme a hlavne, ako vybrať správnu veľkosť.

Čo sa týka veľkosti, vždy si pred objednaním pozrite veľkostné tabuľky. V konečnom dôsledku by som povedala, že naše strihy sú o trošku väčšie ako je štandard. Čiže veľmi dôležité je riadiť sa výškou dieťaťa, nie vekom. Uvediem vám príklad.

Eliana má 14 mesiacov a cca 78 cm výšku. Šaty na zapínanie jej stále sedia 74ky, max 80ky. Veľkosť 86 by jej bola príliš dlhá. Nohavice nosí max veľkosť 80. Je to však aj tým, že má krátke nohy. Podľa veku by však mala mať už 86ky. Tie by jej boli ešte veľmi dlhé.

Pri mikinách a nohaviciach nie je veľký problém aj ak vezmete väčšie číslo pretože patenty sa dajú vyhrnúť. Šaty už tak ľahko nevyhrniete.

Ak si neviete dať rady, stačí mi napísať a rada vás usmerním a vysvetlím. Snažím sa navrhovať strihy tak, aby ste ich vynosili dlhšiu dobu . Buď sú oversize, alebo predĺžené, alebo rastúce. Každý kúsok, vždy pred tým, ako ide do ponuky, testujeme na Eliane a vychytávame „muchy“, aby sme mohli ponúknuť čo najkvalitnejší produkt.

A ako fungujeme?

Nešijeme na sklad, ale na objednávky. Doručenie trvá cca 7 pracovných dní odo dňa prijatia platby na účet, v prípade platby vopred.

Na sklad nešijeme z dôvodu, aby to „neležalo“ v skrini a nenašlo využitie. Je ťažko sa trafiť do farby a veľkosti o akú máte záujem. A nie sme natoľko veľká firma, aby sme si to mohli dovoliť.

Ak máte na nás nejaké otázky, rada vám odpoviem. Stačí napísať alebo zavolať. 🙂

Lucia